O suché pedikúře

O suché-přístrojové pedikúře

Suchá - přístrojová pedikúra je moderní, velmi šetrná metoda ošetření nohou pomocí moderního přístroje, vysokootáčkových fréz a brusných nástavců. Práce probíhají na dezinfikovaných nohách, bez nutnosti předchozího namáčení nohou.

Bruska pracuje ve vysokých otáčkách s odsáváním. Na veškerých nástrojích je prováděno čištění, desinfekce a sterilizace po každém použití, tím je zaručena vysoká hygiena veškerých používaných nástrojů.

Touto metodou je zaručena bezbolestnost a šetrnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována broušením, při kterém nedochází k porušení kůže.

Ošetření nehtů pomocí přístrojové pedikúry je pečlivé a šetrné, při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelné.

Přístrojová pedikúra je vhodná především pro lidi s neuropatií (snížená citlivost nohy vůči bolesti), u kterých je velké riziko poranění při provádění klasické pedikúry (mokrou cestou). Ošetření má také velký význam pro rizikové skupiny lidí s onemocněním žil či tepen dolních končetin, s lupénkou nebo cukrovkou, pro které není klasická pedikúra doporučována.

Nejrozšířenější problémy např. kuří oka, zarůstající nehty, deformované nehty, hyperkeratózy, různé praskliny se odstraňují broušením bez bolesti.

Krátké masážní vtírání krému, vede k lepšímu vstřebávání výživných látek.

Poskytuji služby v oblasti péče o nohy a nehty, včetně lakování nehtů (lak, gellak).

Naše nohy, aniž bychom si to uvědomovali, nám denně slouží a pomáhají dosahovat vytyčené cíle, kterým kráčíme vstříc. Při tom naše chodidla trápíme často v nesprávných a úzkých botách, byť luxusních či moderních. K tomu pak stačí malá genetická dispozice, onemocnění či nedostatečná péče a je na světě nepříjemný problém - otlaky, suchá popraskaná kůže, bolestivě zarůstající nehty, kuří oka, aj.

Vaše nohy a především
chodidla si zaslouží pravidelnou péči, čímž zaručíte i jejich krásný
vzhled. Odstraňte svůj ostych a dopřejte svým chodidlům úlevu. Budeme
společně nejen zkrášlovat Vaše chodidla, ale i hledat a minimalizovat
příčiny problémů.

Proč věnuji celou stránku jen suché pedikúře?

Já osobně považuji suchou pedikúru za úžasný způsob péče o naše nožky. Když jsem se rozhodovala o tom, čemu se chci v budoucnu věnovat, měla jsem naprosto jasno i když jsem se dlouho odhodlávala učinit první krok. Provádění suché pedikúry mě moc lákalo a tak jsem hledala, kde se ji naučit a hlavně, učit se od těch nejlepších. S pomocí báječné paní pedikérky Veroniky Pavlíkové z Uherského Hradiště, která mi s vyhledáváním pomáhala, jsem oslovila opět báječnou paní Veroniku Mornstein Matulovou a odjela jsem do naší překrásné Prahy a tam jsem se intenzívně školila se spoustou praxe, o které se mi mimochodem ani nesnilo. Měli jsme zajištěno mnoho modelů s těmi nejproblémovějšími nožkami a dokonce jsme navštívili v Praze i Azylový dům, kde jsme prováděli tuto suchou pedikúru a tak to za mě byla ta nejlepší škola. Při výuce jsme používali veškeré prostředky tak, aby se každý klient cítil pohodlně a už si to ani jinak neumím představit. Proto i já jsem volila to nejlepší vybavení, jak pro Vaše pohodlí, tak i pro provádění pedikúry, či nasazení nehtové špony - rovnátka na nehty.

A oběma Verunkám ještě jednou moc děkuji za pomoc. Mám prostě na Veroniky štěstí :-)