AKTUÁLNĚ


Vážení zákazníci, 
od 3.5.2021 je provozovna opět otevřena.

Jsou zde POVINNOSTI VYCHÁZEJÍ Z AKTUÁLNĚ PLATNÝCH MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ

✅ZÁKAZNÍK se musí prokázat jedním z následujících potvrzení nebo podstoupit jednorázový samotest v provozovně.

✅Podnikatel musí zamezit přístup zákazníkovi do provozovny, který se neprokáže některým z těchto potvrzení nebo neprovede jednorázový samotest. Pokud podnikatel testem zjistí pozitivního zákazníka, tak musí vykázat zákazníka z provozovny.

Možná potvrzení o negativitě zákazníka:

👉potvrzení o PCR testu, který není starší než 7 dní nebo o antigenním testu, který není starší než 72 hodin z odběrového místa (odběrovým místem je myšleno např. odběrová laboratoř, zdravotník v podniku atd. - profesionálně provedený test zdravotníkem, tj. zjednodušeně ten komu proplatí odběr antigenního testu nebo PCR testu za testovaného pojišťovna)

👉potvrzení zaměstnavatele zákazníka, že byl proveden samotest s negativním výsledkem ( samotest nesmí být proveden před více než 72 hodinami)

👉čestné prohlášení zákazníka, respektive zákonného zástupce, že byl antigenní test určen pro samostestování proveden ve škole ne déle než před 72 hodinami (je uznáván i samotest ze školy)

👉potvrzení o očkování - minimálně 14 dní po druhé dávce u dvoudávkové vakcíny nebo po první dávce v případě jednodávkové vakcíny, zákazník se musí prokázat potvrzením MZ

👉potvrzením o prodělání onemocnění Covid 19 a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní

👉nebo podnikatel umožní provést zákazníkovi samotest v provozovně - jednorázový - v tomto případě doporučujeme, aby si zákazník provedl test v prostoru, kde se nenachází další osoba, aby v případě pozitivity zákazníka nemusela obsluha do karantény

NEMŮŽE BÝT UZNÁNO potvrzení o protilátkách!

__________________________

Objednávky přijímám na tel.: 602 716 126

Pokud Vám nezvededám telefon, omlouvam se,

ozvu se ihned, jak to bude možné.

Děkuji za pochopení

Jana 


Dárkový poukaz

Pro zájemce mám k dispozici také dárkový poukaz na moje služby